0.00 / 0 daiktai 0

Naudodamiesi mūsų teikiamomis paslaugomis ir produktais bei www.cigs.lt svetaine, Jūs sutinkate su mūsų sąlygomis ir taisyklėmis, kurios nurodytos žemiau.

 

  1. Įžanginė dalis.

    Įspėjimas: Visi cigs.lt produktai yra parduodami asmenims sulaukusiems 18 metų. Mūsų siūlomi produktai yra alternatyva tabako gaminiams. Skysčiuose gali būti nikotino. Nikotinas gali sukelti priklausomybę ir gali būti kenksmingas. Naudoti elektroninę cigaretę su nikotinu griežtai draudžiama: besilaukiančioms moterims, krūtimi maitinančioms moterims, nikotinui alergiškiems asmenims. Asmenims kurie nėra priklausomi nuo nikotino siūlome rinktis benikotininius skysčius.

2. Puslapio www.cigs.lt naudojimosi taisyklės.

 

2.1. Skelbiama informacija

 

Visa informacija, jau paskelbta ar nuolat atnaujinama nėra garantuojanti, įstatymiškai apibrėžianti ar laiduojanti dėl informacijos tikslumo, detalumo, išbaigtumo, nuoseklumo, o išsakomos nuomonės, kainos, palyginimai ir kita papildoma informacija neturi būti laikoma ribojančia ar vienareikšme. Mes pasiliekame teisę pakeisti bet kurią puslapyje talpinamą informaciją be išankstinio perspėjimo. Visa informacija, pateikiama nurodytame puslapyje neturi būti naudojama plagijavimui, ar blogo įspūdžio viešoje erdvėje sudarymui.

 

Nuomonės, išsakytos kartu su pateikiama informacija (tekstai, video ir kita) yra tik subjektyvi informacijos kūrėjo nuomonė, nepretenduojanti į absoliučią tiesą ar teisinį lygmenį bei nebūtinai sutampa su www.cigs.lt sąvininkų (valdytojų) nuomone.

 

Nuotraukos, skirtos tik iliustraciniams tikslams, parodyti realūs objektai (prekės, paslaugos) gali dalinai skirtis nuo pateikiamų nuotraukose. www.Cigs.lt neatsako už jokius fotofiksacinius ar spausdinimo netikslumus.

 

2.2. Prekės ženklai

 

Prekių ženklai, pavadinimai, logotipai, iliustracijos ar paslaugų ženklai parodyti www.cigs.lt puslapyje ir atvaizduoti ant prekių ar pakuočių yra registruoti ir neregistruoti prekių ženklai (www.cigs.lt ir mūsų dukterinių kanalų (angl. affiliates)). Joks žymėjimas neturi būti laikomu licenziją ar garantiją atspindinčiu (nurodančiu) ženklu, kaip ir jokie ženklai, esantys www.cigs.lt negali būti naudojami be mūsų svetainės administratorių (valdytojų, savininkų) raštiško sutikimo.2.3. Vidinės nuorodos

 

Jūsų patogumui naudojamos vidinės nuorodos, tačiau jos nėra www.cigs.lt kontrolėje, todėl atidarydami bet kurią vidinę nuorodą, Jūs prisiimate atsakomybę už kitos svetainės naudojimąsi. Rekomenduojama susipažinti su lankomos svetainės sąlygomis ir taisyklėmis, prieš pradedant juo plačiau naudotis.2.4. Patikimumo nepripažinimaswww.cigs.lt nėra atsakinga už jokius informacinius nuostolius, sužeidimus ar už bet kokią neigiamą įtaką naudojantis mūsų internetiniu puslapiu (tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai ar per trečiuosius asmenis) todėl savo asmeninį patikimumą garantuojame čia.2.5. Autorinės teisėsVisi internetinio puslapio turinio elementai (dizainas, tekstas, iliustracijos, grafika, video, audio, ženklai, paveikslėliai, programinis kodas, logotipai, užrašai, nuotraukos ir kita) yra www.cigs.lt ir jos dukterinių kanalų nuosavybė.Naudodamiesi mūsų puslapiu, Jūs sutinkate, jog visa parsisiųsta informacija yra tik asmeninės ir nekomercinės paskirties (tikslas). Jokia mūsų puslapio dalis negali būti nukopijuota, perfotografuota, mechaniškai ar virtualiai pasisavinta be išankstinio raštiško mūsų sutikimo.www.cigs.lt labai rimtai stebi savo autorinių teisių palaikymą ir bet kokį bandymą daryti neleistiną veiksmą (apibūdintą aukščiau) vertina labai rimtai ir siekia baudžiamojo persekiojimo įstatymų numatyta tvarka.3. Produktų (prekių) specialiosios taisyklės ir sąlygos.3.1. Amžiaus cenzasMūsų siuloma produkcija parduodama tik nuo 18 metų. www.cigs.lt neparduoda nepilnamečiams ir pasilieka teisę atšaukti bet kurį užsakymą, jei yra pagrindo įtarti, jog siekiama produkcijos įsigyti su tikslu ją perduoti nepilnamečiams asmenims.3.2. Produkto (prekės) naudojimasElektroninė cigaretė negydo priklausomybės nuo nikotino, tik įmituoja įprastos tabako cigaretės principą. Jei Jūs kenčiate nuo priklausomybės tabakui ar jo gaminiams, prašome kreiptis į sveikatos institucijas.Mes neesame farmacinė kompanija ir mes negaminame jokios medicininės medžiagos ar produktų.Mes rekomenduojame prieš naudojant mūsų prekes, pasiteirauti savo gydytojo ar vaistininko ir paprašyti rekomendacijos apie tokių produktų vartojimą.

 

Svarbu žinoti, jog didelės nikotino dozės gali būti žalingos organizmui. Nikotinas savo pirmine forma yra nuodinga medžiaga, todėl mes įspėjame apie jo vartojimo žalą ir skelbiame tokią informaciją.

 

Jūs sutinkate, jog produktų naudojimo riziką prisiimate Jūs. Jokiomis tiesioginėmis ar netiesioginėmis aplinkybėmis www.cigs.lt negali būti atsakinga už patirtą žalą Jums, besinaudojant mūsų prekėmis.

 

Prekės nėra parduodamos išbandymo laikotarpiui, todėl mes nedirbame pagal „naudokitės arba gražinkite“ principą.

 

3.3. Produkto kaina

 

Galutinė kaina parodoma paskutiniame prekės užsakymo žingsnyje. Pirkinio kainoje bus išskirti pakavimo ir gabenimo (transportavimo) kaštai, todėl juos matysite prieš patvirtinant pirkimą.

Visi mūsų prekių muito mokesčiai sumokėti Lietuvoje. Visi papildomi už Lietuvos teritorijos pridedami mokesčiai yra vartotojo (pirkėjo) atsakomybė ir pasirinkimas.

 

3.4. Gabenimas

 

Gabenimo (transportavimo) kaštai yra paskaičiuojami pagal prekės dydį ir jos svorį. Bendra suma paskaičiuojama galutiniame apmokėjimo etape. Visi užsakymai Lietuvos teritorijos ribose yra aptarnaujami Omniva. Transportavimas į užsienio šalis aptarnaujamas Lietuvos Pašto už papildomą mokestį.Jei užsakymas padarytas ir apmokėtas iki 16:00 darbo dienomis, mes stengiames darbo dienų metu prekes išsiųsti tą pačią dieną, o jeigu vėliau- prekė išsiunčiamos kitą darbo dieną. Prašome įsidėmėti, jog mes dažniausiai nevykdome siuntų užsakymų savaitgaliais (šeštadieniais ir sekmadieniais). Prieš paskelbdami, jog prekė negauta reikia išlaukti terminų: Lietuvoje (LT) 2- 5 darbo dienos, Europos Sąjungos (ES) teritorijoje 10-19 darbo dienų, o tarptautiniams už ES ir LT ribų užsakymams taikomas iki 21 dienos terminas.

 

Mes neatsakingi už prekės pristatymo vėlavimą ar vietinės muitinės sprendimą konfiskuoti siuntinį. Informacija apie siuntinį negali būti suteikta telefonu, todėl prašome šiais klausimais teirautis elektroniniu paštu info@cigs.lt

 

3.5. Produkto garantinis aptarnavimas

Jeigų Jūs esate nepatenkinti susidariusia padėtimi ar nežinote, kaip elgtis susidariusiu atveju, maloniai prašome susisiekti su mumis ( FaceBook paskyra: Cigs.lt Garo Namai,  Telefonas: +3706 237 0095, El paštas: info@cigs.lt ) ir mes padėsime išspręsti kilusias problemas.Elektroninės cigaretės elementai ir kiti priedai yra susidėvinčios dalys (priklausomai nuo vartojimo intensyvumo ir dažnumo), todėl mes į tai atsižvelgiame pateikdami sumažintas kainas. Tačiau, jeigu Jūs gavote neveikiančią prekę ir turite nusiskundimų, bei laikotės mūsų taisyklių ir reikalavimų, tai per 3 dienas nuo prekės gavimo, praneškite mums apie neveikiančią prekę ir mes pakeisime ją į naują arba kompensuosime patirtą nuostolį. Tai galioja imtinai, jei prekėje nematysime iš šalies padarytų pažeidimų, kurie galėjo pakenkti prekės veikimui.Dėl didelės tikimybės, jog prekė bus netinkamai panaudota šiandieninėje skirtingų įtampų (voltažo) aplinkoje, kaitinimo elementai, bei baterijos nėra grąžinimo/ keitimo objektu, išskyrus kai gauta prekė neveikia nuo pat pradžių. Ilgaamžiškumas, veikimas ir skonis nėra apibrėžiami garantinių terminų ir sąlygų.Kaitinimo elementai parduodami kaip vienkartinio naudojimo prekės ir jiems taikomas neveikiančios prekės garantinis aptarnavimas jei jie nuo pat pradžių „neuždega“ ir jie nerodo jokios įtampos, patikrinant su matuokliais ir jei jūs pranešate mums per 3 dienas nuo prekės gavimo.Keičiami elementai ir jų krovikliai apsaugomi 14 dienų garantiniu aptarnavimu, jei pastaraisiais buvo naudojamasi pagal instrukcijas ir su rekomenduojamomis prekėmis iš www.cigs.lt parduotuvės. E-skysčiai, talpikliai nėra grąžinami dėl higienos normų ir saugumo.Kita garantinio aptarnavimo informacija gali būti pateikta atskirai prie specialaus produkto, jeigu ji skiriasi nuo aukščiaus pateiktosios.

 

3.6. Ginčų periodas

Pagal įstatymą, pirkėjai, gyvenantys ES turi teisę nutraukti pirkimą per 7 darbo dienas nuo sekančios dienos, kada gautas produktas, t.y. prekės grąžinimas. Prekė turi būti grąžinta be naudojimo žymių ir su pilnu pakuotės turinių bei nepažeista pakuote. Kada jūs grąžinate prekę per 7 darbo dienas ir neiškyla jokių netikslumų ar klaidų, mes grąžiname pinigus už įsigytą prekę, tačiau apmokėjimas už siuntimą ir prekės gražinimo operacijos įkainiai yra pirkėjo atsakomybė.

 

3.7. Grąžinimų taisyklės

 

Jeigu prekę gražinate per 7 darbo dienas (ginčų periodą), tai prekė turi būti nepanaudota ir pakavimas nepažeistas. Grąžintas daiktas nebus priimtas jei bus pažeistos šios sąlygos arba 50 % procentų grąžinimo įkainis bus nustatymas mūsų nuožiūra. Mes rekomenduojame užtikrinti, jog grąžinimas bus atliktas kokybiškai, nes mes neatsakome, jei grąžinama prekė bus pamesta.Prieš grąžinant prekę privalote mus informuoti el. paštu info@cigs.lt arba per FaceBook paskyrą Cigs.lt Garo Namai ir mes Jums suteiksime leidimą grąžinti, kitokiu atveju grąžinimas nebus priimtas.

 

Kai tik gausite grąžinimo leidimą, prašome siuntinyje įdėti atspausdintą mūsų laišką (leidimą), o taip pat pridėti šią informaciją:

Jūsų vardas ir pavardė, adresas

Jūsų elektroninio pašto adresas

Jūsų unikalus užsakymo numeris.Jeigu Jūs negalite atspausdinti mūsų laiško (leidimo), prašome nurašyti visą informaciją (kuri nurodyta viršuje) į atskirą lapą ir jį įdėti. Tikslus dabartinis grąžinimo adresas bus nurodytas mūsų laiške (leidime). Prašome užtikrinti, jog visos siuntimo (grąžinimo) išlaidos yra apmokėtos, nes Jūs atsakote už siuntinio grąžinimą (išskyrus atskirais atvejais, kai abi šalys sutaria dėl kompensacijos už neveikiantį daiktą).3.8. Kompensacija

 

Mes netvirtiname grąžintų prekių statuso. Gavę grąžintą prekę, pradedama pinigų grąžinimo procedūra, kuri užtrunka iki 15 darbo dienų. Pinigai bus grąžinti į tą sąskaitą, iš kurios prekė buvo apmokėta.

 

4. Bendrosios taisyklės

4.1. Sutartis

 

Visi veiksmai ir prekybinis santykis tarp kliento ir www.cigs.lt yra nustatytas šiomis taisyklėmis, todėl jokie šalutiniai nurodymai (patarimai, pažadai ar panašiai) negali turėti teisinės mūsų taisyklių galios, išskyrus tuos atvejus, kai specialus skelbimas (žodžiu ar raštu) pakeičia mūsų svetainės taisykles ir sąlygas.4.2. Pakeitimaswww.cigs.lt bet kurio metu gali keisti sąlygas, taisykles, nurodymus ar kitą informaciją. Jūs naudodamasis mūsų svetaine turite būti susipažinęs su skelbiamomis sąlygomis ir taisyklėmis. Atnaujintos taisyklės panaikina anksčiau reglamentuotas www.cigs.lt normas (taisykles ir sąlygas). Jūs esate atsakingas, jog kiekvieną kartą naudodamasis mūsų puslapiu, būtumėte susipažinęs su atnaujintomis sąlygomis ir taisyklėmis.4.3.Konfliktinės situacijosIškilus neaiškumams įgyvendinant mūsų nustatytas taisykles ir sąlygas, jūsų prerogatyva naudojimąsi mūsų puslapiu vykdyti atsižvelgiant į pastarąsias (atitinkamai ir www.cigs.lt puslapio dalis).4.4. Priimtinas elgesyswww.cigs.lt pasilieka teisę aptarnauti tik tuos klientus, kurių elgesys atitinka normalaus bendravimo normas ir neperžengia jų šiurkščiu tonu, įžeidinėjimais, nuolatiniais informacijos siuntimais (angl. spam), nuolatiniais nepasitenkinimais paslaugomis ar prekėmis ir panašiai.4.5. Perleidimaswww.cigs.lt gali perleisti teises trečiosioms šalims, tačiau tik toms, kurios neprieštarauja vidinėms taisyklėms ir sąlygoms.4.6. AtskiriamumasVisos sutarties nuostatos dėl sąlygų ir taisyklių, nepaisant kaip jos buvo sujungtos gramatiškai ar sintaksiškai, gali būti atskiriamos. Tos sąlygos, kurios yra veikiančios ar jau keičiamos (dėl netinkamumo, neatitikimo kitiems įstatymams, ar panašiai) naujomis turi galią iki tol, kol neįtvirtinamos naujosios.4.7. Galiojanti teisėVisos taisyklės ir nuostatos turi būti naudojamos kartu su Lietuvos įstatymais, kurie neprieštarauja. Jūs sutinkate, jog visi ginčai turi gerbti LR Teismo sprendimo galią.4.8. Komentarai ir klausimaiJeigu Jūs turite kokių nors klausimų ar komentarų dėl mūsų puslapio naudojimosi, dėl kokios nors Jūsų asmeninės informacijos naudojimo, prašome kreiptis ir mes informuosime Jus rūpimais klausimais.Cigs.lt administracija

El paštas:info@cigs.lt

Minimum 4 characters
X