0.00 / 0 daiktai 0

Pristatymas į Omniva terminalą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva terminalą Lietuvoje perkant už daugiau nei 30,00 €.Vieno užsakymo iki 30,00 € pristatymo kaina į Omniva terminalą Lietuvoje yra 2,89€

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą Omniva siuntų savitarnos terminalą. Užsakytas prekes galite atsiimti Jums patogiu paros metu – terminalai veikia kasdien, ištisą parą. Omniva terminalų vietų sąrašas Lietuvoje.

Visi užsakymai apmokėti iki 16:00 darbo dienomis- išsiunčiami dar tą pačią dieną. .

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į Omniva terminalą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką.

Atminkite – Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale tik 7 dienas. Po 7 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar Omniva terminalą.

Atsiimti užsakymą iš Omniva siuntų savitarnos terminalo trunka ne ilgiau kaip 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną arba elektroniniu paštu, eikite prie Omniva siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS.
2. Įveskite pranešime gautą PIN kodus.
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles.

Kontaktai pasiteiravimui:   info@cigs.lt arba +3706 237 0095

Nemokamas Užsakymų atsiėmimas Vilniuje

Užsakymų atsiėmimas Vilniuje iš rankų ir pristatymas yra nemokamas nuo 10€. Užsakymo atsiėmimą pasirinksite, kai įdėsite prekes į krepšelį ir eisite link apmokėjimų.

Užsakymą galite atsiimti po Jūsų užsakymo informacijoje nurodyto termino. Tik gavus el. laišką “Užsakyma galite atsiimti”, galite atvykti pasiimti savo užsakymą. Apmokėti galite tiek grynais atsiimant prekes, tiek pavedimu prieš atsiimant.
Užsakymai yra saugomi 5 darbo dienas. Praėjus nurodytam terminui Jūsų užsakymas bus anuliuojamas. 

Užsakymą galite atsiimti Vilniuje, darbo dienomis 11:00-22:00 val., susitarus tikslesnę vietą ir laiką.

Taip pat galite pirkti be užsakymo tiesiog susisiekite telefonu ar kitais būdais ir susitarkite tikslų laiką bei reikalingas prekes.

Minimum 4 characters
X