0.00 / 0 daiktai 0
  1. Kas yra elektroninė cigaretė?

Elektroninė cigaretė, e-cigaretė – į cigaretę panašus elektroninis inhaliatorius, kuris išgarina tirpalą propilenglikolyje, glicerolyje arba polietilino glikolyje (pasirinktinai ir nikotiną) ir sudaro jų garus. Taip imituojamas tabako cigaretės rūkymas.

  1. Kaip veikia elektroninė cigaretė?

E-cigaretė veikia kaip inhaliatorius, kuriame yra pasirinktinai  nikotino ir skoninių priedų prisotintas vandens tirpalas išgarinamas ir Jūs įkvepiate šio tirpalo garus, kurie labai primena tradicinės cigaretės dūmus, tačiau tai yra garai.

  1.  Iš ko susidaro elektroninė cigaretė ir skystis?

Kaitiklis tai viršutinė elektroninės cigaretės dalis, talpykla kurioje pilasi elektroninės cigaretės skystis ir pro skylutes patenkantis į patį katiklio mechanizmą. Pats kaitiklio mechanizmas yra sudarytas iš mažos nichromo vielos ritės, kuri gavusi elektros srovę iš baterijos šildo skystį, ateinantį iš kaitiklio indo ir jį išgarina. Taip sukuriami panašios į dūmus išvaizdos garai.

Maitinimo elementas – tai paprastai yra 3,7 voltų įkraunamas ličio jonų akumuliatorius, dažniausias akumuliatoriaus modelis 18650 tipo baterija.

 

E-skystis – tirpalas, kuris yra dažniausiai sudarytas iš propileno glikolio (PG) arba augalinio glicerino (VG), arba bei pasirinktinai nikotino. Būna įvairių skonių. Dažnai parduodami buteliukuose. Daugelis gamintojų siūlo įvairius skonius, tokius kaip: tradicinio tabako, mėtos, vanilės, kavos, vyšnių ir t. t. Nikotino koncentracijos žymėjimas priklauso nuo gamintojų. Naudojamas „mg/ml“ ženklinimas, kuris dažnai trumpinamas į paprastą „mg“.

 

  1. Ar elektroninės cigaretės sertifikuotos?

Taip, visos mūsų parduodamos elektroninės cigaretės bei jų priedai yra sertifikuoti šiais sertifikatais: CE, ROHS, ISO, taip pat ištestuotos ir patvirtintos šių testų/sertifikatų visame pasaulyje: FDA , MDSD, SGS. Todėl visi gaminiai yra visiškai orginalūs, kokybiški, bei saugūs jeigu yra naudojami taip kaip parašyta taisyklėse. Bet koks netinkamas naudojimas, ne pagal taisykles gali sukelti grėsmę Jūsų saugumui. Reikalingus sertifikatus kilus norui galėsite gauti kreipėsi į gamintoją.

        5 Ar elektroninės cigaretės padeda mesti rūkyti?

Dalinai galima sakyti ne, elektroninės cigaretės dažniausiai renkasi rūkoriai kaip sveikesnę ir pigesnę alternatyva rūkymui. Norint sveikiau jaustis, ir nebenuodyti savęs su daugybę chemijos siūlome mesti rūkyti įprastas cigaretes ir pereiti prie elektroninių, pradėti su aukštu kiekiu nikotino ir po truputį jį mažinti iki nulio. Vėliau tiesiog dings įprotis nikotinui, o galiausiai tereikės atsisakyti elektroninės cigaretės rūkymo įpročio, pagrindinis akcentas yra žmogaus noras mesti rūkyti, jeigu jis nepasiryžta tam, elektroninės cigaretės tegalės pagelbėti sutaupyti pinigų ir jaustis sveikesniu

 

.

            6 Kuom Elektroninė cigaretė pranašesnė už įprastą ?

Elektroninės cigaretės, naujų technologijų dėka, duoda daug pranašumų, palyginti su tabako amžiaus praktika. Garinimo procese reikalaujamas ne liepsnos ar uždegimo šaltinis, taip pat jame nėra dervų ar anglies monoksido, kaip šalutinių produktų. Šių cigarečių garai yra bekvapiai, todėl jūs galite jas naudoti visur taip pat ir namuose. Jų garai nepalieka nemalonaus cigarečių kvapo nei ant rankų, nei ant rūbų, be to nėra jokių cigarečių pelenų. Elektroninės cigaretės yra taip pat labai universalios. Juose yra kelių skirtingų skonio mišinių ir nikotino privalumas. Kai kurie gamina elektrines cigaretes: vyšnių, vanilės, šokolado, braškių, mentolio, obuolių, tabako ar kavos skonio, iš tiesų skonių yra begalės. Taip pat galite pasirinkti nikotino stipruma jūsų Elektroninė cigaretėje, kuris svyruoja nuo didelio nikotino iki be nikotino. Taip pat tai yra žymiai pigesnė alternatyva, kadangi skysčiams išleidžiama daug mažiau pinigų ypač juos gaminantis patiems, tai yra dar vienas privalumas, kad galite susimaišyti skonį pagal save, stiprumą, ir garų kiekį, ir tai gaunasi Jums dar pigiau nei įprastos cigaretės. Elektroninė cigaretė keičia požiūrį ir į pati rūkymą. Netgi žmonės, kurie rūkė daugiau kaip 20 metų patenkinti Elektroninėmis cigaretėmis. Jie randa tame kažką fantastiško ne tik rūkymą. Tai puikiai galime pamatyti žvaigždžių pasaulyje, pavyzdžiui Leonardo Di Caprio, metęs įprastas tabakines cigaretes ir pradėjęs naudoti elektroninės cigaretes. Kodėl to nepabandžius ir jums.

Minimum 4 characters
X